بهترین فروشگاه های فروش بذر

تهیه نهاده ها برای شروع یک عملیات کشاورزی بسیار مهم است؛ این عملیات می تواند کاشت سبزی در گلدان خانه باشد یا کشت تجاری یک محصول. به هر صورت نهاده ها و در وهله ی اول بذر تا حدودی موفقیت کشت را تضمین می کند. بنابراین بسیار مهم است که خرید بذر را از فروشگاهی معتبر انحام دهید. در این مطلب تعدادی از بهترین فروشگاه های بذر که در حال حاضر فعالیت دارند را معرفی خواهیم کرد.

 

فروشگاه بذر

انواع فروشگاه بذر

در ابتدا لازم است بدانید، فروشگاه های مختلف بذر به چند روش توزیع محصول را انجام می دهند:

 • تولید بذر و توزیع

برخی فروشگاه ها در مزارع بزرگ و تحقیقاتی تولید بذر انجام می دهند. در این شرایط تولید کنندگان با توجه به نیاز کشور، انواع بذر را تولید می کنند و به فروش می رسانند.

 • واردات بذر و توزیع

برخی از فروشگاه های بذر که البته تعداد بسیاری از بهترین فروشگاه های بذر نیز در این دسته قرار می گیرند بهترین بذرها را جمع آوری کرده و پس از بسته بندی به دست مشتری می رسانند.

 • جمع آوری بذر و توزیع

گاهی فروشگاه بذر تنها وظیفه جمع آوری بذر از کشاورزان داخلی و تیمار و بسته بندی کردن آن ها را بر عهده می گیرد.

 

بهترین فروشگاه بذر در تهران

10 فروشگاه برتر بذر در ایران

در ادامه مطلب بهترین فروشگاه آنلاین خرید بذر را به شما معرفی خواهیم کرد.

فروشگاه بذر بذرام

فروشگاه آنلاین بذرام از متنوع ترین و معروف ترین فروشگاه های بذر در بستر آنلاین است. این فروشگاه بذر انواع سبزی، صیفی، میوه، گیاهان دارویی، زینتی و گیاهان کمیاب را از سراسر جهان جمع آوری کرده و به فروش می رساند. بذرام ارسال سریع به سراسر ایران داشته و اگر بیش از 200 هزارتومان خرید انجام دهید هزینه ارسال را تقبل می کند.

فروشگاه بذر بذرام برای پرداخت بستری امن ایجاد می کند تا با خاطری آسوده خرید کنید. علاوه بر این با مراجعه به سایت بذرام می توانید در زمینه کشاورزی اطلاعاتی کسب کنید. البته گاهی مشتریان به قیمت بالای بذر در این فروشگاه معترض می شوند. بذرام در این زمینه توضیح می دهد به دلیل کیفیت بالای این بذرها هزینه تامین آن ها و در نتیجه قیمت نهایی برای مشتری نیز بالاتر خواهد بود.

فروشگاه بذر بیشه

یکی دیگر از فروشگاه های آنلاین خرید بذر بیشه نام دارد. بیشه در زمینه فروش انواع بذرها و به خصوص بذر گیاهان زینتی و بنسای ها فعالیت می کند. بیشه بیش از یک دهه است که در به صورت حضوری و اینترنتی فروش بذر را انجام می دهد. بیشه علاوه بر وبسایت از طریق تلگرام و اینستاگرام نیز پاسخ گوی مشتریان است. بیشه بسته ی سفارشی شما را از طریق پست ارسال می کند.

فروشگاه بذر بذرکو

فروشگاه بذرکو از سال 93 شروع به فعالیت در زمینه واردات بذر از اروپا، آمریکا و آسیا کرده است. بذرکو در ابتدا تنها در شاخه توزیع بذر گل های زینتی فعالیت داشته و به مرور بذر انواع گیاهان صیفی، سبزی و درخت را به حوزه ی واردات و فروش خود اضافه کرده است. بذرکو علاوه بر واردات، بذر تولیدشده توسط کشاورزان داخلی را پس از انجام آزمایش های مختلف بسته بندی و توزیع می کند.

فروشگاه بذر میوه نیک

فروشگاه بذر میوه نیک یکی از بخش های مجموعه بزرگ میوه نیک است. میوه نیک بستری برای تامین تمام نیاز های مرتبط با حوزه کشاورزی است. فروشگاه بذر میوه نیک در دسته بندی پلتفرم ها قرار می گیرد. در واقع میوه نیک بازاری است که فروشندگان بذر می توانند با ثبت آگهی کشاورزی در میوه نیک در آن بدون واسطه با مشتریان بذر وارد معامله شوند. اگر شما کشاورز هستید و توانایی تولید بذر دارید، اگر از وارد کنندگان بذر هستید و یا اگر به دنبال خرید بذر از فروشگاهی معتبر هستید به میوه نیک سر بزنید و با ثبت آگهی رایگان نیاز خود را رفع کنید.

در میوه نیک پس از ایجاد ارتباط با فروشنده یا خریدار مورد نظر خود، با توافق طرفین نحوه ی ارسال کالا و پرداهت هزینه مشخص می شود. البته فعالیت میوه نیک تنها به بذر یا ادوات کشاورزی محدود نمی شود. تمام خدمات کشاورزی نیز در این بستر قابل ارائه و دریافت است. میوه نیک بدون اعمال تغییری در روند معامله، کمک می کند پاسخ دهی به نیازمندی ها سریع تر انجام شود.

فروشگاه بذر بذرسرا

فروشگاه بذرسرا با پشتیبانی تلگرام و واتساپی مدت 8 سال است که در زمینه توزیع بذر سبزی، صیفی، کاکتوس، میوه و بذرهای محصوص کشت در گلخانه فعالیت دارد. بذرهای بذرسرا پیش از عرضه تست شده و در صورت دارا بودن استانداردها وارد بازار می شود. این فروشگاه آنلاین سفارشات شما را طی 48 ساعت کاری در تهران و 72 ساعت کاری در شهرستان ها تحویل خواهد داد. این فروشگاه محصولات خود را ضمانت می کند و محصولات آن نسبت به برخی شرکت ها قیمت بالاتری دارد.

فروشگاه بذر گلس گاردن

فروشگاه گلس گاردن یا همان باغ شیشه ای علاوه بر بذر انواع گل، سبزی و میوه های کمیاب، پیاز گیاهان را نیز ارائه می دهد. فروشگاه اینترنتی گلس گاردن سفارش شما را از طریق پست سفارشی یا پیشتاز ارسال می کند و امکان پیگیری آن را در سایت خود قرار داده است.

فروشگاه بذر پوپونیک

از معروف ترین فروشگاه های بذر آنلاین می توان به پوپونیک اشاره کرد. این فروشگاه تا 7 روز گارانتی بازگشت محصول داشته و در برخی خریدها هزینه ارسال دریافت نمی کند. پوپونیک در حال حاضر تنها فروش اینترنتی دارد. امکان ثبت سفارش تلفنی در این فروشگاه وجود ندارد و دریافت سفارش تنها از طریق درگاه تلگرام و واتساپ انجام می شود. فروشگاه اینترنتی پوپونیک تنوع بالایی در ارائه انواع بذر سبزی، صیفی، زینتی و میوه دارد.

فروشگاه بذر فردین کشت

فردین کشت از فروشگاه هایی است که علاوه بر توزیع بذر، تولید آن را نیز انجام می دهد. این فروشگاه از بزرگترین تولیدکنندگان بذر صیفی جات فرنگی است و پس از انجام تحقیقات بذر ها را توزیع می کند. فردین کشت از طریق درگاه های متنوع به مشتریان خود مشاورره ی کاشت و نگهداری بذر ها را ارائه می دهد. بذر گیاهان زینتی، سبزی و صیفی و انواع درخت در این فروشگاه ارائه می شود.

فروشگاه بذر ایسام

یکی از فروشگاه های بذر که سفارش شما را در محل مورد نظرتان تحویل می دهد فروشگاه بذر ایسام است. ایسام یک سیستم مزایده آنلاین است که در آن فروشندگان بذر با افتتاح غرفه ی خود فروش بذر را انجام می دهند. سابقه ی فعالیت این سیستم بیش از ده سال است. هنگام خرید هر محصول می توانید توضیحات مربوط به فروشنده ی آن را در سیستم ایسام مطالعه کنید.

برای افزایش اعتماد، ایسام تمهیداتی از جمله بلوکه کردن هزینه پرداختی تا زمان دریافت محصول توسط مشتری، امکان مرجوع کردن کالا و عودت پول پرداخت شده. البته این فروشگاه به طور تخصصی در زمینه فروش بذر فعالیت نداشته و طیف وسیعی کالا را پوشش می دهد.

فروشگاه بذر روکالبا

فروشگاه بذر روکالبا انواع بذرهای اصلاح نژاد شده و بذرهای کمیاب را از کمپانی روکالبا اسپانیا وارد می کند. بنابراین این فروشگاه در دسته بندی وارد و توزیع کننده بذر قرار می گیرد. تهیه بذر انواع چمن، درخت، سبزی و صیفی با گواهی نامه استاندارد اروپا از این فروشگاه امکان پذیر است. هنگام خرید هر محصول می توانید توضیحات و راهنمایی مربوط به کاشت و نگهداری آن را در وبسایت روکالبا مطالعه کنید.

mood_bad
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • یک نظر ارسال کنید
  ×

  پشتیبانی در واتس اپ

  ×