به طور قطع تمامی کسانی که در صنعت کشاورزی فعالیت می‌کنند و دارای فروشگاه اینترنتی فروش کود، اداوات کشاورزی و بذر و نهال دارند، به فکر تبلیغات افتاده‌اند. زیرا تبلیغات میتواند باعث دیده شدن بیشتری این سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی شود و افزایش مشتری و فروش را برای آن‌ها به ارمغان بیاورد. اما برای تبلیغات نیز باید مواردی مانند هزینه‌ هر تبلیغ، مدت زمان ماندگاری، سایز بنرهای تبلیغ و مکان تبلیغ را در نظر گرفت و سپس سایت مناسب برای انجام این کار را انتخاب کرد.

برای اطلاع از بهترین فروشگاه های اینترنتی نهاده های کشاورزی حتما مقاله معرفی 10 فروشگاه اینترنتی فروش بذر را مطالعه کنید.

در این مقاله قصد داریم برای کمک به شما و براساس فاکتورهایی که در قسمت قبل ذکر کردیم، بهترین سایت‌های درج آگهی فروش محصولات کشاورزی را بررسی کنیم تا بتوانید به راحتی و بدون هیچ دردسر خاصی، سایت مناسب خودتان را انتخاب کنید. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

آگهی کشاورزی میوه نیک

یکی از بهترین سایت های درج آگهی، سایت آگهی کشاورزی میوه نیک است که شما می‌توانید آگهی فروشگاه اینترنتی یا سایت کشاورزی خودتان را در آن قرار دهید. شما می‌توانید آگهی های مربوط به دسته‌ بندی‌های بارفروشی و حق العمل کاری، ادوات و ماشین آلات کشاورزی، تولید کننده، خدمات، صادرات و واردات، مشاوره مهندسی کشاورزی، نگهداری و بسته بندی و نهاده ها را در میوه نیک بگذارید.

شرایط انتشار آگهی در سایت میوه نیک

 • هزینه هر تبلیغ

فاکتوری دیگری که در تبلیغات بسیار مهم است، هزینه انتشارآگهی است. چون هر شخصی و صاحب هر سایتی از مقدار بودجه محدود برخوردار است و دوست دارد که آگهی کشاورزی سایت خودش را با مناسب‌ترین قیمت ممکن منتشر کند. سایت میوه نیک دارای پنج پلن مختلف برای ثبت آگهی است که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

1. پلن رایگان

اولین پلن آگهی کشاورزی میوه نیک رایگان است و نیازی نیست که برای استفاده از این پلن هیچ نوع هزینه‌ای پرداخت نمایید. با استفاده از این پلن، گالری تصاویر، شماره تلفن و ایمیل و موقعیت شما در ایران به مخاطب نمایش داده می‌شود. در پلن رایگان، آگهی تبلیغاتی شما محدودیت زمانی ندارد و بدون دغدغه می‌توانید آن را تا مدت زیادی در سایت میوه نیک نگهدارید.

2.پلن یک ماهه

مدت زمان استفاده از این پلن یک ماهه است و بعد از گذشت این زمان، آگهی شما از روی سایت میوه‌نیک برداشته می‌شود. برای خریداری این پلن شما باید، مبلغ چهل و نه هزار تومان پرداخت کنید. با استفاده از این پلن می‌توانید به طور کامل از خدمات پلن رایگان استفاده کنید.

همچنین قادر هستید که تصویر کاور خودتان را در سایت بارگزاری نمایید و لینک وب سایت و شبکه‌های اجتماعی خودتان را در این سایت منتشر کنید. سایت میوه نیک با خریداری این پلن به شما امکان می‌دهد تا بتوانید زمان‌بندی کار خودتان را نیز به آگاهی افراد برسانید و آگهی را در قسمت‌ آگهی‌های ویژه صفحه اول سایت منتشر نمایید.

3.پلن سه ماهه

این پلن خدماتی مانند پلن یک ماهه دارد و به مدت سه ماه برای شما فعال است. میزان مبلغی که برای استفاده از این پلن باید پرداخت کنید نسبت به پلن یک ماهه سی و دو درصد تخفیف دارد که باعث صرفه اقتصادی شما می‌شود.

4.پلن شش ماهه

این پلن نیز مانند پلن سه ماهه است و دارای خدماتی مشابه پلن یک ماهه است. تنها تفاوت این بسته تخفیف چهل و دو درصدی آن نسبت به بسته ویژه یک ماهه می‌باشد.

5.بسته ویژه یک ساله

بسته ویژه یک ساله از نظر مدت زمانی بسیار مطلوب است، زیرا شما می‌توانید تا یکسال از وجود تبلیغ خودتان اطمینان داشته باشید. همچنین این پلن دارای قیمتی بسیار مناسب‌تر و مقرون به صرفه می‌باشد و از تخفیف پنجاه درصدی نسبت به بسته ویژه یک ماهه سایت میوه نیک برخوردار می‌باشد. این تخفیف به شما کمک می‌کند تا بتوانید آگهی کشاورزی خودتان را با قیمتی بسیار مناسب در یکی از بهترین سایت های آگهی کشاورزی منتشر نمایید.

 • محل نمایش آگهی

آگهی‌های سایت میوه نیک در صفحه اول و صفحات بلاگ پست‌های این سایت نمایش داده می‌شود که باعث می‌گردد تا محدودیتی نداشته باشید و بتوانید آگهی خودتان را در هرکدام از این قسمت‌‌ها منتشر کنید. شما می‌توانید با توجه به استراتژی تبلیغاتی خودتان و مدت زمانی که برای نمایش در نظر گرفته‌اید، یکی از پلن‌های بالا را در نظر بگیرید و از آن‌ها به طور درست و مطلوب استفاده نمایید تا بتوانید بازده خوبی از تبلیغات دریافت نمایید.

سایز بنرهای تبلیغ

این سایت آگهی و تبلیغات دارای دو سایز بنر 106*1140، 150*1100 و 296*210 پیکسل می‌باشد. سایز 106*1140 مربوط به آگهی‌هایی است که در بالای مطالب بلاگ قرار می‌گیرد، سایز 150*1100 برای بنر تبلیغی ویژه موجود در صفحه اول این سایت است و اندازه آخر نیز مربوط به قسمت آگهی‌های ویژه صفحه اول می‌باشد که شما می‌توانید با توجه به نیاز خودتان از بین این اندازه بنرها یک مورد را انتخاب کنید.

برای ثبت آگهی کشاورزی محصولات و خدمات خود همین الان روی لینک زیر کلیک کنید.

درج آگهی در سایت میوه نیک

آگهی کشاورزی در سایت AgriTejarat

این سایت یکی از سایت‌های خوب برای انتشار آگهی کشاورزی است. سایت آگهی کشاورزی AgriTejarat دارای امکان ثبت آگهی در دسته‌بندی معرفی محصول و خدمات کشاورزی می‌باشد و شما می‌توانید آگهی‌های مرتبط خودتان را در این سایت منتشر نمایید.

هزینه آگهی در سایت اگری تجارت

قیمت هر آگهی این سایت براساس اندازه بنر، مکان قرار گیری آن و مدت زمان مورد نظر تعیین می‌گردد. به عنوان مثال اگر آگهی شما از نوع بنر نوع سوم باشد و شما بخواهید که این آگهی در این سایت به مدت بیست روز باقی بماند، باید مبلغ پنج میلیون تومان پرداخت نمایید. این سایت دارای پکیج‌هایی مجزا برای قسمت بانک‌های اطلاعاتی خودش می‌باشد که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

1.پکیج شماره یک

در این نوع پکیج بانک اطلاعاتی، از شما بابت هر روز ماندن آگهی مبلغ پانصد و نود هزار تومان دریافت می‌شود. خدماتی که در این پکیج به شما ارائه می‌شود، شامل ارسال پیامک تبلیغاتی به چهارصد شرکت مختلف، ارائه گزارش آن و امکان قرار دادن لینک وب سایت در پیامک تبلیغاتی است.

2.پکیج شماره دو

میزان هزینه این پکیج به ازای هر روز، میزان هشتصد و نود هزار تومان است. با خریداری این پکیج شما می‌توانید به دو هزار و چهارصد شرکت مختلف پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید، گزارش این پیامک‌ها را دریافت کنید و لینک وب سایت خودتان را نیز در این پیامک‌ها قرار دهید.

3.پکیج شماره سه

خدمات این پکیج به طور نسبی مشابه دیگر پکیج‌ها است و امکان ارائه مشاوره تلفنی آن و امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به دو هزار و پانصد شرکت نسبت به بقیه پکیج‌ها تفاوت دارد. برای خرید این پکیج باید به ازای هر روز مقدار نهصد و نود هزار تومان پرداخت نمایید.

مکان قرار گیری آگهی

شما می‌توانید آگهی خودتان را در صفحه اول یا در صفحه مقالات بلاگ این سایت منتشر نمایید و محدودیتی در این زمینه نداشته باشید.

سایز بنرهای آگهی

سایت آگهی کشاورزی AgriTejarat دارای سه سایز آگهی 227*759، 123*220 و 131*355 پیکسل می‌باشد که شما امکان انتخاب با توجه به نیازهای خودتان را دارید. اندازه‌‌ی اول مختص بنرهای بزرگ است، اندازه‌های دوم مربوط به بنرهای سطح سوم می‌باشد و آخرین اندازه نیز مختص بنرهای سطح دوم است. البته باید توجه داشته باشید که بنرهای سطح سوم این سایت در موبایل نمایش داده نمی‌شود.

نیازمندیهای کشاورزی در سایت Farmin Shop

یکی دیگر از سایت‌های درج آگهی در زمینه کشاورزی، سایت نیازمندیهای Farmin Shop می‌باشد. این سایت در دسته‌ بندی‌های انواع بذر و نهال، گیاهان دارویی، گل و گیاهان زینتی، خاک، سم و کود و خدمات باغبانی آگهی منتشر می‌کند.

 • هزینه قیمت هر آگهی

قیمت هر آگهی این سایت رایگان است و آگهی‌ها براساس آخرین به روز رسانی در سایت نمایش داده می‌شوند. به همین دلیل بهتر است که آگهی خودتان را هر روز یا هر چند روز یکبار به روز کنید. البته خود این سایت نیز برای بیشتر دیده شدن تبلیغ شما خدمات غیر رایگانی را در نظر گرفته است.

 • محل نمایش آگهی

آگهی‌های این سایت در صفحه اول آن نمایش داده می‌شود و مخاطبان می‌توانند آخرین تبلیغات به روز شده را در این سایت مشاهده کنند.

 • سایز بنرهای آگهی

سایز بنرهای تبلیغ این سایت به اندازه 137*243 پیکسل می‌باشد و شما قادر هستید که در این ابعاد آگهی خودتان را منتشر کنید.

درج آگهی کشاورزی در سایت آی کشت

یکی دیگر از سایت‌های مناسب برای منتشر کردن آگهی کشاورزی، سایت آگهی آی کشت می‌باشد. شما برای دادن آگهی کشاورزی در این سایت نیاز به پرداخت هیچگونه مبلغی ندارید و این انتشار تبلیغ برای شما را به صورت رایگان انجام می‌دهد. شما می‌توانید در این سایت آگهی‌های خودتان را در زمینه‌های کود، بذر، سم، ادوات کشاورزی، ابزار باغبانی، ماشین آلات کشاورزی، قطعات یدکی، تجهیزات گلخانه‌ای، سیستم‌های آبیاری و بسیاری موارد دیگر در این سایت آگهی منتشر نمایید.

 • سایز بنرهای آگهی

این سایت دارای یک سایز بنر آگهی 162*216 می‌باشد. سایت آگهی کشاورزی آی کشت به شما اجازه می‌دهد تا در این سایز بنر آگهی‌های خودتان را منتشر کنید و از آن‌ها جهت جذب مخاطب و مشتری استفاده نمایید.

 • محل نمایش آگهی

آگهی‌های این سایت به طور کلی در صفحه اول آن نمایش داده می‌شود که باعث می‌شود تا میزان دیده شدن تبلیغ شما بیشتر گردد.

آگهی نیازمندیهای کشاورزی در سایت keshavarzi.boxagahi

این سایت یکی از بهترین موارد موجود برای ثبت آگهی کشاورزی می‌باشد. شما می‌توانید در سایت آگهی کشاورزی keshavarzi.boxagahi می‌توانید تبلیغات خودتان را با قیمت مناسب منتشر کنید و بازده خوبی از آن‌ها دریافت کنید. سایت آگهی کشاورزی keshavarzi.boxagahi دارای هفت بسته مختلف برای انتشار آگهی است که در ادامه به معرفی و شرح آن‌ها می‌پردازیم.

1. بسته تبلیغاتی 8 ستاره

خدمات این بسته تبلیغاتی شامل انتشار یک آگهی شما در بالاترین پنل تبلیغاتی چند سایت تبلیغاتی مختلف و پربازدید به مدت یک ماه، انتشار دو پست تبلیغاتی شما در دو سایت کسب و کار مجازی و سایت باکس آگهی و درج آگهی کانال باکس در ستون تبلیغاتی برنزی این مکان می‌باشد. قیمت این بسته تبلیغاتی پنجاه هزار تومان است.

2.بسته تبلیغاتی رپورتاژ آگهی یکساله

با خرید این بسته شما می‌توانید از خدماتی شامل درج رپورتاژ در چندین سایت اینترنتی، امکان درج لینک در متن رپورتاژ و امکان قرار دادن چهار تصویر در متن رپورتاژ استفاده نمایید. قیمت این بسته نیز پنجاه هزار تومان است که بسیار به صرفه می‌باشد.

3.بسته تبلیغاتی گسترده

خدمات این بسته شامل درج یک آگهی در چندین سایت زیر مجموعه باکس آگهی، درج یک لینک در سایت زیر مجموعه باکس آگهی به مدت یکسال، درج یک آگهی در چندین سایت زیر مجموعه باکس آگهی به مدت یک ماه و درج آگهی شما در قسمت طلایی سایت، کانال و صفحه باکس آگهی می‌گردد. قیمت این بسته صد و پنجاه هزار تومان است که می‌توانید با توجه به نیازتان آن را در نظر بگیرید.

4.بسته جامع تبلیغاتی تلفیقی

شما با انتخاب این بسته می‌توانید از خدماتی چون درج رپورتاژ آگهی یکساله در تمامی سایت های زیر مجموعه باکس آگهی، درج آگهی در بالاترین پنل تبلیغاتی چندین سایت زیر مجموعه، درج لینک در سایت های زیر مجموعه این سایت به مدت یکسال و درج تبلیغات بنری در تمامی سایت های زیر مجموعه سایت باکس آگهی به مدت یک سال استفاده نمایید. قیمت این بسته به میزان چهارصد و نود هزار تومان می‌باشد.

5. بسته آگهی متنی

این بسته به شما امکان درج یک لینک در صفحه نخست چندین سایت و وبلاگ زیر مجموعه باکس آگهی به مدت یک سال را می‌دهد که امکان خوبی به شمار می‌آید.

6.درج آگهی ویژه ۱ تا ۸ ستاره

خدمات این بسته شامل آگهی اینترنتی پیام ایرانی، تبلیغات آنلاین اینترنشنال ادز، تبلیغات اینترنتی چارراهی، نیازمندی های اینترنتی باکس آگهی و آگهی و تبلیغات کشاورزی می‌باشد.

سایت کشاورزی فردین کشت

سایت کشاورزی فردین کشت یک سایت برای خرید محصولات مختلف کشاورزی است. شما می‌توانید در این سایت محصولاتی مانند بذر گیاه، نهال و نشا، سم و کود و کتاب‌های تخصصی مربوط به کشاورزی را پیدا کنید و برای استفاده‌های خودتان خریداری نمایید. این سایت دارای بذرها و نهال‌های درختان و گیاهان مختلف است که باعث می‌شود تا محدودیت‌های شما در این زمینه به طور کلی از بین برود.

سایت کشاورزی پوپونیک

سایت پوپونیک در واقع یک فروشگاه اینترنتی محصولات کشاورزی است که شما می‌توانید به راحتی محصولات متفاوتی مانند محصولات عطاری، گل و گیاهان مختلف، ادوات باغبانی، بذرهای صیفی‌جات، سبزیجات و گیاهان مختلف را در این سایت پیدا کنید و برای استفاده‌های خودتان آن‌ها را بخرید.

سایت کشاورزی زراعت یار

سایت آموزش کشاورزی زراعت‌یار، یک سایت تخصصی فروش کود و بذر گیاهان و درختان مختلف است. در این سایت می‌توانید به راحتی بذر گیاهان و درختان مختلف را پیدا کنید و برای کاشت در زمین کشاورزی یا باغچه خودتان خریداری کنید و به راحتی بکارید. همچنین شما می‌توانید در این سایت تبلیغات و آگهی خودتان را منتشر کنید.

قیمت هر آگهی

تبلیغات این سایت دارای تعرفه‌های مختلف است که برخی از مهم‌ترین موارد آن را در جدول زیر برای شما نمایش می‌دهیم تا بتوانید به راحتی آن‌ها را با دیگر سایت‌ها مقایسه نمایید و محل آگهی خودتان را به راحتی انتخاب کنید.

 

مکان نمایش تبلیغ

مدت نمایش تبلیغ هزینه تبلیغ(تومان)

بنر 60*480 در بالای تمام صفحات

1 ماه 99,000

بنر 240*120 سمت چپ تمامی صفحات

1 ماه

69,000

بنر 120*120 سمت چپ تمامی صفحات 1 ماه

59,000

تبلیغ لینکی سمت چپ تمام مطالب

1 ماه 49,000
بنر 60*480 پایین تمامی صفحات 1 ماه

39,000

تبلیغ ریپورتاژ بدون محدودیت

99,000

تبلیغات کشاورزی خود را هوشمندانه در بهترین وبسایت های کشاورزی ثبت کنید

خیلی از کسب و کارها و سایت‌هایی که در زمینه کشاورزی فعالیت می‌کنند در ابتدای کار یا در مقاطع دیگر نیاز دارند که اقدام به انتشار آگهی محصولات خود کنند. اما این آگهی‌ها باید در سایت‌هایی منتشر شود که پربازدید ترین سایت های کشاورزی باشند و از قیمت و بازدهی خوبی برخوردار باشند. به همین دلیل در این مقاله سعی کردیم، بهترین سایت های آگهی کشاورزی را به شما معرفی کنیم و شرایط درج آگهی و تبلیغ هر کدام را مورد بررسی قرار دهیم تا مناسب ترین سایت آگهی کشاورزی خودتان را انتخاب کنید.

در قسمت نظرات به ما بگویید که از کدام یک از سایت‌های آگهی کشاورزی تا به حال استفاده کرده‌اید؟

mood_bad
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • یک نظر ارسال کنید
  ×

  پشتیبانی در واتس اپ

  ×