سیستم سنتی بازاریابی، نتیجه عدم آشنایی فعالان صنعت با بازاریابی دیجیتال است

۳ / مهر / ۱۳۹۸ ۴ / مهر / ۱۳۹۸


مجموعه میوه نیک امسال در سومین نمایشگاه بین‌المللی آی فارم حضور خواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وب‌سایت میوه نیک با هدف ایجاد یک بستر آنلاین تخصصی برای بازاریابی، فروش و تبلیغ انواع محصولات و خدمات در حوزه کشاورزی در سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف این مجموعه در کنار راه‌اندازی این بستر، تولید محتوای مناسب در حوزه کشاورزی و کمک به ارتقا سطح بهره‌وری در کشاورزی است.

حسین رحمتی، مهم‌ترین چالش حوزه کشاورزی را فعالیت فعالان این صنعت در مقیاس کوچک دانست و افزود: «این امر باعث می‌شود که تولیدکنندگان نتوانند هزینه‌های لازم را برای بازاریابی حرفه‌ای محصولات خود تأمین کنند و در نتیجه برای فروش محصولات خود وابستگی زیادی به واسطه‌ها داشته باشند. در بسیاری از موارد چندین واسطه بین تولیدکننده و مصرف‌کننده قرار می‌گیرد که باعث می‌شود بخش اعظم سود حاصل از فعالیت تولیدکنندگان به واسطه‌ها برسد. در این بین میوه نیک تلاش می‌کند تا با معرفی تولیدکنندگان محصولات و ارائه‌دهندگان خدمات با کیفیت، بدون هزینه آن‌ها را به جامعه کشاورزی و مصرف‌کنندگان متصل کند.»

رحمتی با اشاره به ناآشنا بودن فعالان این صنعت با ابزارها و روش‌های نوین بازاریابی و به خصوص بازاریابی دیجیتال، اظهار داشت که بازاریابی و فروش در این صنعت در حال حاضر به صورت سنتی انجام می‌شود.

وی با اشاره به ایجاد وبسایت و همچنین طراحی و ساخت اپلیکیشن برای انواع سیستم عامل‌ها در سال گذشته افزود: «در نمایشگاه امسال عمده تمرکز خود را بر بازاریابی و معرفی سرویس‌های خود خواهیم گذاشت و به مبحث تولید محتوا توجه ویژه‌ای خواهیم داشت.»

رحمتی، برگزاری نمایشگاه آی فارم را اتفاق خوبی دانست و اظهار داشت: «برگزاری این نمایشگاه باعث می‌شود که فعالان حوزه کشاورزی، دستاوردهای یک ساله خود را به نمایش بگذارند و به سایرین عرضه کنند.»

سومین نمایشگاه بین‌المللی مکانیزاسیون، ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی ایران در تاریخ ۲ الی ۵ مهرماه ۱۳۹۸ در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب تهران برگزار خواهد شد.

287 بازدید کل ، 1 امروز

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر